Aktuality v eldis

Nejen radary! ELDIS Pardubice, s.r.o. podporuje regionální rozvoj

Společnost ELDIS Pardubice, s.r.o. se otevírá pardubickému regionu. Prvním krokem se stala finanční podpora na koupi nového vozu pro handicapované děti.

Společnost ELDIS Pardubice, s.r.o. spolu s dalšími sponzory poskytlo finanční prostředky na koupi nového automobilu pro Středisko rané péče v Pardubicích o.p.s., které zprostředkovává pomoc a poradenství rodinám dětí se zdravotním handicapem. Je to první krok k plánovanému otevírání se pardubickému regionu.

Tímto krokem by chtěla společnost ELDIS poděkovat Pardubicích a pardubickému regionu ve kterém před téměř 30-ti lety započala svou činnost. Od té doby se z malé rodinné firmy stal celosvětový hráč na trhu civilních radarových systémů.

Další fází by měla být tvorba projektů pro podporu školám, nadacím, dětským domovům, domovům důchodců a dalším místním institucím, které pomáhají svou činností rozvíjet pardubický region.

Posláním Střediska rané péče v Pardubicích o.p.s. je zajištění služby raná péče v Pardubickém kraji a podpora vývoje dětí se zdravotním postižením z Pardubického kraje a podpora jejich rodin.