Aktuality v eldis

Dětský super den a montujeme covid necovid

I když nám všem Covid-19 stále způsobuje nemalé problémy, my v ELDISu se snažíme plnit jak své partnerské závazky, tak i naše závazky vůči svým zákazníkům i zaměstnancům.

Dětský super den

V sobotu 12. září 2020 proběhl na pardubickém dostihovém závodišti DĚTSKÝ SUPER DEN s ELDISEM. Náš stánek byl celý den v obležení nadšených dětí, které skládaly puzzle, vybarvovaly omalovánky a prolézaly nafukovací překážkovou dráhu. Na návštěvníky čekal bohatý program, kdy se na podiu vystřídali Michal Nesvadba z Kouzelné školky, pro malé i velké princezny byl připraven animační program s módní přehlídkou a soutěžemi s L.O.L. Surprise, kouzelník David Kopecký a další. Všichni se pak dostatečně vyřádili na soutěžních stanovištích, a i mimo soutěžní stanoviště byl po celý den připraven bohatý doprovodný program.Montáže našich radarů v zahraničí

V září jsme pokračovali s montážemi našich radarových systémů v Bulharsku, Číně a Malajsii. Situaci komplikovaly karantény i špatná dostupnost cílových destinací za pomocí letecké dopravy apod. I přes všechny problémy instalace probíhaly podle plánu a instalační týmy předvedly výbornou práci.


Dny NATO v Ostravě

Dny NATO v Ostravě & Dny Vzdušných sil AČR jsou největší bezpečnostní přehlídkou v Evropě. Mottem akce je „Naše bezpečnost není samozřejmost a bez bezpečnosti není prosperita“, a proto je jejím hlavním cílem prezentovat široké veřejnosti co nejpestřejší škálu prostředků, kterými disponuje Česká republika a její spojenci na poli zajišťování bezpečnosti. ELDIS se společně se skupinou Czechoslovak Group této akce pravidelně účastní. Letos byla celá přehlídka pořádána bez přítomnosti diváků z řad veřejnosti. To nás samozřejmě velmi mrzí.


Odměňování zaměstnanců společnosti ELDIS

I v uplynulém měsíci byli odměněni naši zaměstnanci s významnými výročími, které se týkaly jak narozenin, tak doby strávené v zaměstnaneckém poměru u nás ve společnosti. Celosvětová hospodářská krize způsobená virovou epidemií Covid 19 postihla samozřejmě i naši společnost. Dosahovat plánovaných výsledků je v této době mnohem těžší a v některých momentech i nemožné. Přesto ELDIS nepropouštěl své zaměstnance a ani se k tomu nechystá. Naopak jsme i přes tyto všechny potíže nabrali nové zaměstnance. Víme totiž, že úspěchy naší společnosti stojí právě na lidech, kteří zde pracují. Společnost ani neomezila vyplácení mezd svým zaměstnancům, pouze bylo na tři měsíce přerušeno vyplácení výkonnostních odměn. Tyto odměny dostanou naši zaměstnanci vyplaceny zpětně ve mzdách za měsíc září.