Aktuality v eldis

Slavíme pracovní a životní jubilea

Příští rok budeme slavit 30 let od založení společnosti. Protože tu máme zaměstnance, kteří u nás pracují od založení společnosti, a protože si moc ceníme jejich podpory a pracovního nasazení, rozhodli jsme se začít slavit společně se zaměstnanci jejich pracovní a životní jubilea.

ELDIS Pardubice, s.r.o. je jednou z několika firem, které byly založeny na základech bývalého elektrotechnického podniku Tesla. Záměrem vzniku společnosti bylo zajistit komplexní řešení náročných požadavků zákazníků z oblastí řízení letového provozu a protivzdušné obrany. Od svého vzniku směřujeme své aktivity především do oblasti vývoje a výroby radarové techniky a systémů pro řízení letového provozu. Zkušený tým specialistů provádí analýzy problémů, realizační studie, řízení projektů, vývoj obvodů a programového vybavení, elektrické i mechanické konstrukční řešení až po funkční zkoušky a instalaci zařízení. Všechny produkty jsou dodávány do více než pětadvaceti zemí po celém světě, včetně České republiky.

ELDIS začínal jako rodinná firma a tento duch se u nás stále drží. Ačkoli už máme více jak 250 zaměstnanců a za celou historii firmy se u nás vystřídalo na 500 zaměstnanců i brigádníků, stále tu máme zaměstnance se zaměstnaneckými čísly 1, 2, 4, 7, 9 a několik dalších s čísly do 50ti. Mimo nejrůznější zaměstnanecké benefity pro naše stálé a věrné zaměstnance nyní přibylo i ocenění ze strany vedení společnosti pro naše zaměstnance ve formě plaket, děkovného dopisu, dárkového balíčku a příspěvku na Benefit kartu. Zaměstnanci s životním jubileem obdrží dárkový balíček a také příspěvek na Benefit kartu.