Aktuality v eldis

ELDIS na online veletrhu iKariera 2021

Veletrhy pracovních příležitostí, které se konaly na univerzitách po celé České republice, se tento rok spojí do jednoho virtuálního veletrhu iKariera, který se bude konat ve středu 14. 4. 2021.

Studenti a další návštěvníci budou mít možnost projít se po virtuálním prostoru, kde se představí společnosti z různých odvětví. V den konání se tak budou moci propojit s vystavovateli a poznat firmy, které se mohou stát jejich budoucím zaměstnavatelem.

ELDIS Radar Systems se online veletrhu také účastní, přičemž svůj stánek bude mít umístěn v pavilonu elektrotechnické fakulty. Náš stánek ale rád přivítá i návštěvníky z dalších oborů, uplatnění u nás najdou zájemci z oblasti informačních technologií, chemie, strojních oborů a další.

Zástupci společností budou na veletrhu prostřednictvím virtuálních stánků přítomni v době od 9 do 16 hodin. Spojit se s nimi bude možné přes chat, videohovor nebo zaslat email a zeptat se na vše, co návštěvníka o dané firmě zajímá. V rámci doprovodného programu jsou dále připraveny přednášky od partnerských firem veletrhu, soutěže, panelové diskuse se špičkami v daných oborech, nebo zajímavé webináře na různá témata. A to vše se z pohodlí domova nebo odkudkoliv s připojením na internet.

Registrace na veletrh není povinná, ale pokud jí provedete, přináší spoustu výhod. Bez registrace si návštěvník může poslechnout veřejné přednášky od firem nebo panelové diskuse, nicméně po krátké registraci je možné nahlédnout do prostředí virtuálního veletrhu.

V tomto prostředí si návštěvník vybere jednu z nabízených fakult, pod kterou jsou umístěny stánky společností. Společnosti mají vytvořené samostatné místo, kde hosty vítá hosteska, je zde možnost přečíst si spoustu informací o vystavovateli, zhlédnout videa, a pokud to bude málo, lze se připojit ke skupinovému chatu se všemi účastníky veletrhu, videohovoru, nebo chatovat přímo se zástupci firem.

Veletrh iKariera je k navštívení vhodný nejen pro absolventy rozhlížející se po pracovním uplatnění, ale i pro studenty, kteří hledají brigádu, stáž, nebo podporu při psaní závěrečné práce. Vítaní jsou samozřejmě i všichni ostatní návštěvníci, které společnost ELDIS Pardubice zaujme.

Registrace je možná zde. Více o veletrhu naleznete na stránkách i.kariera.cz

Náš stánek můžete navštívit přes tento ODKAZ.