Aktuality v eldis

Prázdniny v ELDISu ve znamení úspěchů!

Během letních prázdnin se ve společnosti ELDIS Pardubice, s.r.o. odehrálo mnoho významných věcí a program byl opravdu nabitý. Podívejte se na některé zajímavé úryvky. 

Společnost ELDIS Pardubice, s.r.o. zažila perné prázdniny. Na programu byla nejedna zahraniční návštěva, pracovní cesta či školení zákazníků.

  • Hned z kraje prázdnin bylo za přítomnosti předsedy představenstva AAI (Airport Authority of India) Guruprasada Mohapatry, velvyslance České republiky v Indii Milana Hovorky a obchodního ředitele společnosti ELDIS Pardubice Petra Krejcara v Dillí otevřeno servisní centrum určené pro radiolokátory vyráběné touto českou společností.
  • Záčátkem prázdnin a v průběhu měsíce srpna probíhal ADVANCED LEVEL TRAINING pro našeho zákazníka z Jordánska – dva týdny praktické školení, kde si na vlastní kůži vyzkoušeli ovládání a údržbu radaru.
  • Na konci července byl vyslán speciální tým servisních techniků do Vietnamu, kde pomáhal místnímu provozovateli oživovat sle smlouvy třetí dodávku již modernizovaných vojenských radarů.
  • Během prázdnin navštívily společnost ELDIS Pardubice dvě delegace čínských zákazníků na testování FAT, v pořadí druhé a třetí z celkového počtu 10, konkrétně z CHANGDU a CHANGCHUN.
  • Na konci prázdnin zavítali v rámci jednání o budoucí zakázce na prohlídku radaru ve Varšavě zástupci národní norské aviatické společnosti AVINOR v doprovodu delegace ELDIS Pardubice, s.r.o.
  • V posledním týdnu prázdnin zavítala do ELDISu početná výprava čínského institutu BRIT (Beijing Research Institute of Telemetry) na podpis smlouvy o prohloubení stávající spolupráce do budoucích let.