O společnosti Eldis

0
Vznik společnosti
0 %
roční nárůst výroby
> 0
instalovaných radarů
> 0
zaměstnanců

Společnost ELDIS Pardubice, s.r.o. byla založena v červenci roku 1991 se záměrem zajistit komplexní řešení náročných požadavků zákazníků z oblastí řízení letového provozu a protivzdušné obrany.

Historie společnosti
Eldis Pardubice, s.r.o.​

Společnost ELDIS Pardubice, s.r.o. od svého vzniku směřuje své aktivity především do oblasti vývoje a výroby radarové techniky a systémů pro řízení letového provozu. Zkušený tým specialistů provádí analýzy problémů, realizační studie, řízení projektů, vývoj obvodů a programového vybavení, elektrické i mechanické konstrukční řešení až po funkční zkoušky a instalaci zařízení. Všechny produkty jsou dodávány do více než pětadvaceti zemí po celém světě, včetně České republiky.

Společnost ELDIS Pardubice, s.r.o. je členem průmyslové skupiny
CZECHOSLOVAK GROUP a její divize CSG Aerospace.

Certifikáty

Exportujeme

Do více než 0 zemí světa

Úspěchy v číslech – INDIE

Indický civilní i armádní letecký průmysl je naším důležitým obchodním partnerem již 21 let! V rozlohou 7. největší zemi světa dosahujeme impozantních čísel.

99%

pokrytí vzdušného prostoru Indie

1,8

milionů přeletů

32

nových radarových systémů

11

modernizovaných zařízení

Czechoslovak Group

CZECHOSLOVAK GROUP je holdingová společnost s pevnými kořeny v české a slovenské průmyslové tradici. Společnost vytváří pevný základ pro současný i budoucí rozvoj mnoha zavedených značek s velkou tradicí výroby. CSG se specializuje na strojírenský, automobilový, železniční, letecký a obranný průmysl. Společnost klade velký důraz na exportní trhy a trvale rozšiřuje svou klientskou základnu, která zasahuje do všech kontinentů.