Přejít na obsah stránky | Klávesové zkratky | Hlavní strana | Mapa stránek | Vyhledávání | Přejít na hlavní navigační menu

Radary a radiolokační systémy

RL-2000 je primární přehledový radar nové generace firmy ELDIS, určený pro aplikaci v rámci letového provozu v letištním prostoru. Systém RL-2000 vychází z dlouhodobých zkušeností s mnoha typy civilních a vojenských radarů.

Monopulsní sekundární přehledový radar společnosti ELDIS Pardubice, s.r.o. je plně modulární systém, odpovídající doporučením standardů ICAO.

Polovodičový Přistávací Radar PAR-E je navržen pro skenování a kontrolu oblasti, která je určena pro přiblížení a přistání různých druhů letadel, včetně nouzových přistání. Řízení směru vyzařování antén azimutu a elevace je realizováno prostřednictvím systému elektronického skenování.

ERDIS (ELDIS Radar Display System) je ATC systém vyvinutý ve společnosti ELDIS Pardubice. Tento systém je určen pro střediska řízení letového provozu, tj. pro pracoviště ACC (oblastní služba řízení), APP (přibližovací služba řízení) a TWR (letištní služba řízení).

RL-2000/L je zástupce nejnovější generace primárních přehledových radarů společnosti ELDIS pro trasy vzdušného provozu a významné letištní oblasti. Design radaru RL-2000/L vychází z dlouhodobých zkušeností s několika civilními i vojenskými typy radarů.

Provádíme také částečné i kompletní modernizace starších radarových systémů a zařízení.