Přejít na obsah stránky | Klávesové zkratky | Hlavní strana | Mapa stránek | Vyhledávání | Přejít na hlavní navigační menu

Modernizace starších zařízení

Provádíme modernizace starších radarových systémů a zařízení.

RP-5M

Radar RP-5M v provedení ELDIS slouží k přesnému navedení letounu na sestupovou osu, ke kontrole a případné korekci rozhodování pilota při přistávacím manévru. Radar RP-5M vychází z osvědčené mechanické koncepce původního zařízení. Výrazného zvýšení systémových a technických parametrů bylo dosaženo implantací současné úrovně elektroniky jak do mikrovlnné části, tak zejména do zcela nového způsobu zpracování přijatých signálů a jejich kvalitního zobrazení. Relativní autonomnost a praktická bezporuchovost provozu radaru je udržovaná na vysoké úrovni díky originálnímu systému ovládání a diagnostiky řízenému počítačem.

RP-5M/TWT

Radar RP-5M/ TWT v provedení ELDIS slouží k přesnému navedení letounu na sestupovou osu, ke kontrole a případné korekci rozhodování pilota při přistávacím manévru. Radar RP-5M/ TWT je přesný přistávací radar (PAR – Precission Approach Radar) pracující v pásmu X. Má TWT vysílač a přijímače, které pracují s časovou a kmitočtovou diverzitou, moderní obvody zpracování signálů typu MTD (Moving Target Detector) a extraktor.

RSP-10

(PAR+ASR) celková modernizace a digitalizace (kromě mechanických částí antén) za použití nejnovější technologie např. přijímač, IF obvody, místní oscilátor, ochrany a STC, RDE, LCMS/RCMS atd.

RL-5M

Radar RL-5M je přehledový letištní radar s dosahem 120 km, pracující v pásmu S. Má dva nezávislé bloky vysílač – přijímač, pracující s časovou a kmitočtovou diverzitou, moderní obvody zpracování signálů typu MTD (Moving Target Detector), extraktor a je doplněn sekundárním radarem SSR.

PSR Toshiba

Kompletní modernizace a digitalizace stávajících systémů s mechanickou anténou, nahrazení zastaralých součástí systému moderními zařízeními a technologiemi.

PSR NEC

Kompletní modernizace a digitalizace stávajících systémů s mechanickou anténou, nahrazení zastaralých součástí systému moderními zařízeními a technologiemi.

např.: přijímač, mikrovlnné obvody, lokální oscilátor, ochrana + STC, RDE, LMCS/RCMS, optická kabeláž, pracovní stanice, ATC systém pro řídící věž a další...

L-band ASR

Kompletní modernizace a digitalizace stávajících systémů s mechanickou anténou, nahrazení zastaralých součástí systému moderními zařízeními a technologiemi.

např.: přijímač, mikrovlnné obvody, lokální oscilátor, ochrana + STC, RDE, LMCS/RCMS, optická kabeláž, pracovní stanice, ATC systém pro řídící věž a další...

MPR 3-D Radar

Výzkum, vývoj a výroba přijímačů pro 3-D Radary německé armády.

Estonsko

modernizace radaru OPRL-4 (PSR/PAR)

Spolková republika Německo

130 sad přijímačů pro MPR-3D

Litva

modernizace 4 radarů P-18 (PSR)

Bulharsko

modernizace radaru RSP-10 (PSR)

1 radar MSSR-1

3 radary RL-2000

3 radary PAR

Maďarsko

2 kombinované radary RL-2000 / MSSR-1

modernizace radaru RSP-10 (PSR)

instalace 3 systémů řízení letového provozu

Ukrajina

modernizace 3 radarů RP-3G (PAR)

Ruská federace

1 radar PAR-E

modernizace 2 radarů RP-5G (PAR)

Čínská lidová republika

1 kombinovaný radar RL-2000 / MSSR-1

Jižní Korea

2 radary MSSR-1

Thajsko

modernizace 3 radarů PSR

Malajsie

modernizace 3 radarů ASR NEC a dodávka ATC systémů

1 kombinovaný radar RL-2000 / MSSR-1

Indonésie

6 radarů MSSR-1

1 kombinovaný radar RL-2000 / MSSR-1

Indie

14 kombinovaných radarů RL-2000 / MSSR-1

9 modernizací radaru PAR-1

modernizace radaru ARSR (L-band a dodávka ATC systému)

Ázerbájdžán

1 radar MSSR-1

Rovníková Guinea

5 kombinovaných radarů RL-2000 / MSSR-1

1 radar RL-2000

Surinam

1 kombinovaný radar RL-2000 / MSSR-1

Kanada

1 radar MSSR-1

Polsko

2 kombinované radary RL-2000 / MSSR-1

4 radary MSSR-1

Česká republika

4 sady radarů RPL-2000 (RL-2000 / MSSR-1 / PAR-E)

2 radary RL-2000

Vietnam

modernizace 3 radarů PSR/SSR/PAR

Pákistán

1 kombinovaný radar RL-2000/MSSR-1

3 radary MSSR-1